Biz Kimiz?

İş yoğunluğu arasında ailemizle yüz yüze iletişim kurmak o kadar zor ki günümüzde....

Neler Yapmaktayız?

Öncelikli işimiz Eğitim ve Danışmanlıktır. Bunun yanında Sağlık, Turizm, Organik Tarım ve Su Ürünleri Yetiştiriciliği de yapmaktayız.

İlkyardım Eğitimleri

İlkyardım Eğitimleri

Hayat Sürsün Diye... sologanımızla 2004 yılında Solunum İlkyardım Eğitim Merkezi adıyla başladığımız İlkyardım Eğitimlerine bugün de devam etmekteyiz. Onbinlerce ilkyardımcı yetiştirmenin gururu içindeyiz.

Okula Takviye Ek Dersler

Okula Takviye Ek Dersler

Bilgiye ulaşmak günümüzde çok kolaydır. Ama zor olan o bilgiyi nerede ve nasıl kullanacağımızdır. Giresun Danışmanlık işte tam bunu yapmaktadır. Günümüz öğrencilerini bilgisayar veya telefon ekranından uzak tutmak çok zordur. Biz sosyal ve sanal hayat dengesini sağlamaktayız.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

Kanun gereği firmaların çalışanlarına aldırmak zorunda oldukları eğitimler ile işyerlerinin her türlü güvenlik ve ölçüm hizmetlerinde de çözüm ortağı olmaktayız. Çalışanlar için Hijyen, Yangın Güvenlik, Temel Afet Bilinci Eğitimleri. Firma için Topraklama, Aydınlatma, Toz ve Gürültü Ölçümleri ile Güvenlik İşaretlemesi bizim işlerimiz arasındadır.

Çalışmalarımız

Başarı ayrıntıda gizlidir prensibince yaptığımız tüm işlerde en ince ayrıntılara önem vermekteyiz. Başarının tesadüf olmadığını tüm çözüm ortaklarımızla tecrübe etmekteyiz.

Görüş ve Önerilerinize Değer Vermekteyiz.

En mükemmele giden yolda tüm görüş, öneri ve tekliflere açığız. Kim olursa olsun herkesten bir şeyler öğrenileceğine inanmaktayız.

img

Hayattan bu kadar zevk alınabileceğini hiç zannetmiyordum. Teşekkürler Giresun Danışmanlık.

İrfan Köymen - Eğitimci

Turpis mollis

Bizden en güncel haberleri burada bulabilirsiniz.